︎︎︎


Африка
В Африці, як і в Тибеті, навіть невелика допомога може вирішити багато проблем.

Наш партнер Дар’я Мейнартович багато років працює в Ліберії, Гані та Танзанії.

В Танзанії вона бере участь в І стадії будівництва New Hope Village (1000 USD). Загальна вартість робіт І етапу становить 3500 доларів США (2 кімнати+приміщення). Цей етап потрібно терміново виконати, тому що закінчується термін дії дозволу від уряду на будівництво. То її улюблений дитячий будинок в Танзанії. На сьогоднішній день в ньому проживають 38 дівчаток, а також її сім’я. У її подруги є там своя земля, яку вона виділила на будівництво додаткового приміщення для організації – будинку мрії для дітей. Нині вони орендують будинок.

Покі мріє побудувати 2 кімнати з підсобкою. Потім планує розширити будівництво, збільшити кількість кімнат і будинків. Будівництво всього проєкту New Hope Village коштує 180 000 доларів.

У Ліберії Дар’я співпрацює з PARAMOUNT YOUNG WOMEN INITIATIVE (PAYOWI), метою якої є підтримка молодих жінок і дівчаток з різних областей, щоб вони могли бути економічно незалежними і відстоювали свої права в суспільстві.
Heart to Heart Mentoring Circle w PAYOWI прагне надавати дівчатам і молодим жінкам безпечний простір, де вони зможуть говорити про проблеми, які їх хвилюють, ділитися досвідом, вчитися у своїх однолітків і наставників, а також вивчати себе.
Ця програма покликана сприяти добрим взаємовідносинам наставник-підопічний і бути опорою для молодих дівчат на їх життєвому шляху, допомагаючи їм бачити свої сильні сторони і працювати над слабкими. Бюджет складає 1000 доларів на рік на 1 людину.


︎ Підтримайте нас!